Z drugiej strony objawy, takie jak ból chodu i śluz, częste u małych dzieci, ale rzadkie jak objawy COVID-19, ale nie są ważne jako cechy potencjalnego COVID-19.

Poza samym porodem liposomii immunogennej można również dostarczać szczepionki poprzez fuzję z docelową błoną komórkową. Liposomy SA Bardzo wszechstronne, ponieważ platforma wodna rdzeń Tych cząsteczek pozwala na włączanie cząsteczki cząsteczki hydrofilowych zrobić tego typu NP, podczas gdy Substancje hydrofobowe można w praktycełwkzowaćwarfy fosuwie dwjfolkwwwwidowwjwwjwwjwwjwwjwwwwjwwjwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

Niektóre z różnych typów liposomów, które zostały odblokowane w badaniach nad szczepionkami na badanie NP, w tym jednowarstwowe, jak i wielowarstwowe pęcherzyki składające się, fossidolderoldil, fossidolderoldol, fossilolderoldol

Odniesienia i czy obrońca

Pati, R., Shevtsov, M., Sonawane, A. (2018). Szczepionki nanocząsteczkowe przeciwko chorobom zakaźnym. Frontiers in Immunology 9. Diez-Arevalo, D., Zeng, M. (2020). Szczepionki na przetworzony nanocząstek. Nanofarmaceutyki; 135-150. Al-Halifa, S., Gauthier, L., Arpin, D., et al. (2019). Weź udział w nanocząsteczkach szczepionki przeciwko wirusom układu oddechowego. Frontiers in Immunology.

Aktuellizacja Ostatnia: 5 października 2020 r

“https://www.news-medical.net/medical/authors/benedette-cuffari?page=10″,”200″,”OK” “” “https://www.news-medical.net/news/ 20201020/23758 / Spanish.aspx “,” 200 “,” OK “,” Niedz. 20 października 2020 r

Obecnie w japońskiej miejscowości na świecie test na koronawirusa 2 (SARS-CoV-2) azjatyckiego punktu płuc, jeśli początkowo początkowo w przypadku typowych terminów. Zakłada się, teste testowanie indywidów śledzenie oraz symptomatyczne, testowanie i izolowanie ich pozytywnych styków jest najbardziej efektywnym sposobem wykorzystania ograniczonych zasobów

W Wielka Brytania rozważania dla osobników test SARS-CoV-2 do obecności gorączki, uporczywego nowego kaszlu i low lub zmiany w zmysłach. Podobne definicje przypadku oparte na objawach funkcjonują w innych krajach.

Niedawne badanie w kierunku wstępnego testu bada w punktniku 2020 roku klasę następnego, które należy rozpocząć w kierunku testu.

Badanie: Źródło zdjęcia: Kittyfly / Shutterstock

Definicje sprawy

Test Burmistrza jest wywoływany przez gorączkę, uporczywy kaszel o niedawnym początku i zaburzenia zapachu. Uważa się, obe objawy te okres na trwającą infekcję SARS-CoV-2, co wymaga kwarantanny wszystkich osobników do uzyskania uzyskania pozytywnego rezultatu na momenty. Takie podejście jest podejście u dorosłych, ponieważ gorączka i kaszel z innego źródła rzadko u zdrowych.

Z drugiej strony są to niewrażliwe znaczniki dzieci i młodzieży (CYP), u których w ciągu roku Dochodzi przez kontrolę infekcji górnych oddechowych (URI), na ogół w czasie zimniej.

Wzrost objawowej test po ponownym otwarciu

Wielka Brytania, która nauczała opowieści we wrześniu 2020 r. Podążył za pojawieniem się cupla liczby osobników z napięciowymi objawami COVID-19, które trwają o 18 lat krócej. Podczas gdy wiele z tych poprawek sezonowych infekcji wirusowych doprowadziło do wzrostuem punktów testów i zaleceń dotyczących kwarantanny w CYP.

Najczęstsza gorączka i kaszel COVID-19 między CYP

Factyczne badanie ma na celu podróży, w których jest więcej. Przeczytajobny być kojarzonym z rokowaniem COVID-19 i tymi, których chyba nie ma. Inwestorzy przeprowadził systematyczny przegląd 18 badań, z CYP, premii hospitalizowani COVID-19.

Okazało się, ~ e ~ 15% o 42% CYP z COVID-19 było bezobjawowe. Dalej najczęstszymi objawami są gorączka i kaszel, występujące u szczytów i zimowych, z szacunkiem. Objawy i oznaki Reszty u mniej niż jednej piątej pacjentów.

W dwóch zmęczeniach i bólach mięśni przedstawianie w przeglądzie 8% i 14%, objawy objawy żołądkowo-jelitowe przedstawiać się w ~ 7% z ~ 18%.dr. scott

Wśród starszych dzieci gorączka występowała u starszych najniższych dzieci w porównaniu z mniejszymi dziećmi. W przypadku losów jelitowych kontrastujące profile wiekowe. Badanie potępiło, 20e 20% CYP na bezobjawowe W w porównaniu do 5% dorosłych.

Badacze doszli do pierwszych pierwszych wskazanych objawami w tym schorzeniu nadal gorączka i kzel, pomiędzy CYP i 40% z 60% wszystkich osób z COVID-19-dodatnim. Tylko gorączka i kaszel występowały razem często częściej niż ostry inne.

Identyfikatora URI nigdy należy mylić z COVID-19

Typowe normalne w URI, smarki i bolesne ślady są rzadkie w COVID-19, wraz z bólami głowy, zmęczeniem i znużeniem, biegunką i wymiotami. Dziwne, zmiany węchu nie zostały opisane w każdym z artykułów. Przeglądy nie przeglądają ostateczne zmiany w profilach pomiędzy wartościami pośrednimi i grupami, tym samym omówienie w CYP.

Te stwierdziły, ze zgadzają się z ostatnimi badaniami przeprowadzonymi w Wielkiej Brytanii i innych obszarach Europy, z których wynika, że ​​2 / e u 2/3 dzieci hospitalizowane z COVID-19 panele sicz. Badanie opinii w Wielkiej Brytanii na ponad 650 hospitalizowanych CYP również mniej mniej mniej mniejszym zabójstwem, z wyjątkiem gorączki i kaszlu.

Ograniczenia

Badanie było ograniczone przez burmistrza badaczy wykorzystujących dane z hospitalizacji CYP, które mogą przywołać szerokie oczekiwanie co do ciężkości klinicznej. Podczas gdy w wielu krajach powszechna była hospitalizacja dzieci zdiagnozowanych raz, bez wwoędu na nasilenie kliniczne, cząstka z tej grupy rzadkością. Bardzo prawdopodobnie zwię kszył normalne, że I zakonczyło ?? n będzie dotyczyło tylko choroby dziecka i ne ma.

Rzeczywista częstość wystąpienie guzów między CYP w COVID-19-dodatnim jest prawdopodobnie gorsza pod wwoędem być znacznie więcej, gdy jest się w pamięci. W innych badaniach od 20% do 50% tej grupy, jeśli wykazała to be symptomatic. Jest to zgodne z wysokim odsetkiem bezobjawowych infekcji.

Prawdopodobne jest również powielanie badań, co uniemożliwiło metaanalizę tych badań. Po raz kolejny pojawiło się zróżnicowanie w jakości i możliwości ujemnej polaryzacji, a także czas zbierania danych. Czasopisma były zdominowane przez dane z Chin i ciężkie działania dotyczące CYP.

Implikacje i przyszłe kierunki

Inwestorzy przyznane na podstawie tych ograniczonych danych, że najczęstsze objawami COVID-19 w CYP są gorączka i kaszel, które można stosować do okreśślenia potencjalcych w przypajadków. W przypadku notowania innych genomów dany Betonk może zostać utracony z powodu niezwykłej natury.

Z drugiej strony objawy, takie jak ból chodu i śluz, częste u małych dzieci, ale rzadkie jak objawy COVID-19, ale nie są ważne jako cechy potencjalnego COVID-19. W rzeczywistości, używane mogą prowadzić do błędnej klasyfikacji małych dzieci zgodnie z infekuje SARS-CoV-2, wymagając niepotrzebnych badań i kwarantanny.

Badacze twierdzą, obe objawy w próbkach społecznych, które znajdują się w szkołach, s pilnie potrzebne do informowania o pragmatycznych programach wcięcia i testowania dla CYP oraz w celu zmniejszen. “

Ostrzeżenie * Ważne

medRxiv publikuje są wstępne wstępne wstępne części naukowe, nie recenzowane i w związku z tym nie są traktowane jako rozstrzygające, prowadzi czynności kliniczne / zachowalanie zwdrąalzie zwiąy zane.

Odniesienie z czasopisma: Viner, R.M. i in. (2020). Systematyczny przegląd przeglądów górnych i oznak COVID-19 u dzieci i młodzieży. medRxiv preprint. To boli:. „Http://www.news-medical.net/news/20201020/23758/Italian.aspx”,”200″,”OK”, „ Niedz. 20 października 2020 r

Obecnie w najbliższej okolicy na świecie w kierunku koronawirusa 2 (SARS-CoV-2) ciężkiegogo zespołu oddechowego są początkowo oparte na typowych objawach. Zakłada się, teste testowanie osób i mapowanie symptomów, testowanie i izolowanie i pozytywnych niestandardowych jest najskuteczniejszym sposobem wykorzystania ograniczonych zasobów testowych.

W Wielkiej Brytanii kryteria dla osób trudnych w SARS-CoV-2 do obecności gorączki, uporczywy, nowy kaszel i utrata lub zmiana węchu. Europejskie jak definicje, oparte na słowach biblach w innych krajach.

Niedawne badanie czasu na „miejscu” wstępnej publikacji z października 2020 r. Bada rodzaje symptomów, które można kierować takimi dowodami.

Badanie: Źródło zdjęcia: Kittyfly / Shutterstock

„Definicje” „Ty”

Większość testu jest kontrolowana przez gorączkę, uporczywy kaszel lub najnowsze wydania oraz zaburzenia zapachu. Uważa się, tae takie objawy koni na kontynuację zakażenia SARS-CoV-2, co wymaga kwarantanny wszystkich takich osób do testt dostępu na kubki. Takie podejście jest podejście u dorosłych, ponieważ gorączka i kaszel z acongo źródła rzadko u zdrowych osób.

Z drugiej strony są to najczęściej markery niewrażliwe u dzieci i młodzieży (CYP), które są podatne nawet na infekcji górnych oddechowych (URI) w czasie najzimniejszej pogody.

Wzrost wartości stanu objawowego po ponownym otwarciu

Coaching osobisty w Wielkiej Brytanii we wrześniu 2020 roku nastąpił wzrost osób w 18 latach lub młodszych z podejrzanie wysoko COVID-19. Wiele z nich jest wczesnych sezonowych infekcjami wirusowymi, prowadzi do dużego wzrostu liczby testów i zaleceń dotyczących kwarantanny w CYP.

Gorączka i kaszel najczęściej występujące w COVID-19 wśród CYP

Obecne badanie ma na celu dostarczenie nowych na to, które objawy są najprawdopodobniej związane z pozytywnym wynikiem testu COVID-19, a które najprawdopodobniej nigdy. Naukowcy dokonali systematycznego przeglądu 18 badań, badań CYP, które były hospitalizowane przez COVID-19.

Okazało się, ~ e ~ 15% – 42% CYP z COVID-19 było bezobjawowych. Najczęstsze objawami nadal gorączka i kaszel, występujące odpowiednio u dwóch początków i znaczeń w grupie pacjentaciónw. Wszystkie objawy i oznaki objawy u mniej niż jednej piątej pacjentów.

Zmęczenie i bóle mięśni występowały u 8% i 14% w jednym badaniu, podczas gdy objawy żołądkowo-jelitowe występowały u ~ 7% – ~ 18% w różnych badaniach.

Wśród starszych dzieci gorączka występowała u mniej niż dwie strony, w porównaniu z mniej niż połową niemowląt. Stwierdzono kontrastujące profile wiekowe w pary do gór jelitowych. W jednym wykazie wykazano, 20e 20% enzymów CYP było bezobjawowych w porównaniu z 5% dorosłych.

Naukowcy doszli do gorączki i kaszel nadal najczęściej zgłaszanymi objawami w tym okresie, wśród CYP, na poziomie 40% – 60% osób z COVID-19. Zarówno gorączka, jak i kaszel występowały częściej niż te same.

Identyfikatora URI nigdy należy mylić z COVID-19

Normalne występowanie w URI, katar i ból gardła są rzadkie w przypadku COVID-19, z migrenami, zmęczeniem i znużeniem, biegunką i wymiotami. Never wiadomo, węchu nigdy nie podjęto decyzji w sprawie zmiany z dokumentarw. Krytycy nie były w stanie zidentyfikować definitywnych różnic w profilach między grupami wiekowymi w CYP.

Odkrycia te są zgodne z ostatnimi badaniami w Wielkiej Brytanii i innych miejscach, które są również dostępne, ąe gorączkę się u dwóch strongest hospitalizowanych dzieci z COVID-19. Badanie opinii w Wielkiej Brytanii w ponad 650 hospitalizowanych CYP również checklistą częstość strony głębiej, z wyjątkiem gorączki i kaszlu.

Ograniczenia

Badanie było ograniczone fakty, ne niestety badaczy wykorzystaniaywała dane z hospitalizowanych CYP, które mogą używać szerokiego zakresu nasilenia klinicznego. Podczas wielu Praktyków gdykuje się powszechną hospitalizację dzieci po zdiagnozowaniu, bez powodu na nasilenie kliniczne, spot tylko tej grupy najprawdopodobniej zwiększło szanse, że jej odkry. ścisły się.

Rzeczywista częstość górna wśród CYP z dodatnim COVID-19 może być znacznie niższa, jeśli się to weźmie pod uwagę. W innych tylko badaniach 20–50% tej grupy wykazywało objawy. Jest zgodne z panią wyższą bezobjawowej infekcji.

Powielanie badań jest równiez ochrona, co oznacza zablokowanie metaanalizie tych badań. Ponownie, istnia zróżnicowanie w jakości i usprawnienia systemowego, a także w okresie zbierania danych. Egzaminy były zdominowane przez dane z Chin i ciężkie godziny z CYP.

Przyszłe konsekwencje i kierunki

Na podstawie tych ograniczonych danych naukowcy doszli do poszukiwań najczęstszych objawami COVID-19 w CYP są gorączka i kaszel, które można znaleźć zdefiniowania młodych badań naukowych. W przypadku na I wyjątkowy charakter. W przypadku notowania innych gór swoistość może zostać utracona ze wwoędu na I niezwykły charakter.

Ponadto objawy, takie jak ból gardła i katar, częste u małych dzieci, ale rzadkie jako objawy COVID-19, co obniżone, nie mają znaczenia jako potencjalna cecha COVID-19. W rzeczywistości nie ma możliwości oceny oceny niewłaściwych niewłaściwych badań i niedozwolonych badań i kwarantanny.

Naukowcy twierdza testów testów, ZE “Objawy próbkach Społecznych w, które zajmują się szkolnictwem, brs pilnie potrzebne do informowania smarowania programach identyfikacji i pragmatycznych celYz orY CYP oraz wY CYP

Uwaga * Ważne

medRxiv publikuje wstępne raporty naukowe, które są recenzowane i dlatego nie są traktowane jako rozstrzygające, kieruj badania kliniczne / zachowaniami zdrowotnymi ani traktowane jako ustalone informacje.